SYSTEM OSTRZĄCY, OSTRZAŁKA DO NOŻY KAZAK 100

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: KAZAK POLAND
 • Dostępność: Jest (Dostępny od ręki)  (1 szt.)
  Czas realizacji: dostępny od ręki
 • szt.
 • Cena brutto: 3 199,00 zł 2 600,81 zł

Urządzenie do ostrzenia Kazak “Model 100” jest przeznaczone przede wszystkim do pracy w warsztatach ostrzenia. Przy projektowaniu urządzenia rozwiązano następujące zadania:
– zapewnienie zwiększonej sztywności urządzenia
– zapewnienie zwiększonej żywotności urządzenia
– minimalny zakres prac serwisowych
Urządzenie nie wymaga smarowania głównych zespołów przez 6 lat. Zespół obrotowy nie ma sobie równych na rynku urządzeń do ostrzenia.

Zespół obrotowy wykorzystuje dwa regulowane łożyska skośne. Dzięki temu łożyska można regulować w taki sposób, aby wał zespołu obrotowego nie miał absolutnie żadnego luzu w kierunku promieniowym lub osiowym. Korpus zespołu obrotowego jest wykonany z aluminium i jest zamknięty z końcówkami dwoma pokrywami, w których znajdują się uszczelki przeciwpyłowe.
Rama ma długość 200 mm. szybko zdejmuje się z wału. Klipsy nożowe są pomalowane na czarno, aby nie męczyć oczu użytkownika. Minimalna odległość między zaciskami noża wynosi 75 mm podczas pomiaru Na Zewnątrz. Mocowanie ramy odbywa się za pomocą magnetycznych blokad hydraulicznych o specjalnej konstrukcji. Wał może blokować się przed obracaniem.
Zespół regulacji kąta ostrzenia to zębatka, wzdłuż której porusza się wózek. Karetka nie wymaga dodatkowego mocowania. Na wózku znajduje się zespół ślizgowy z kątomierzem. Łożysko liniowe produkcji niemieckiej z tworzywa sztucznego.
Pręt prowadzący wykonany jest z aluminium, anodowany. Składa się z dwóch części dla łatwego przechowywania i transportu. Ma 760 mm długości w stanie zmontowanym. Waga 195 gramów.
Urządzenie do ostrzenia jest dostarczane w wygodnej plastikowej walizce.
DANE TECHNICZNE
Waga urządzenia — 8,25 KG netto.
Szerokość — 260 mm
Głębokość — 320 mm
Wysokość – 440 mm.

Nóżki-regulowane, posiadają poduszki antypoślizgowe. Płyta podstawy i płyta montażowa wykonana jest ze stali o grubości 10 mm, malowana proszkowo. Na płycie montażowej zamontowane:
– zespół obrotowy
– uchwyt z zatrzaskami magnetycznymi
– zespół blokady skrętu
– zespół szybkiej regulacji kąta ostrzenia
Na płycie montażowej znajduje się miejsce na zerowanie kątomierza elektronicznego.

Firma „Kazak Polska” produkuje ostrzałki do noży od 2014 roku. Dzięki wspólnemu wysiłkowi projektantów i inżynierów marka „Kazak Polska” szybko znalazła się w czołówce producentów urządzeń ostrzących na świecie.

Charakterystyczne cechy systemów ostrzących do noży „Kazak”:

 • Prostota i wygoda konstrukcji;
 • Zastosowanie wysokiej jakości materiałów budowlanych;
 • Wykonywanie detali z dużą dokładnością;
 • Atrakcyjny wygląd;
 • Uczciwa cena, odpowiadająca poziomowi produkcji urządzeń.

Ogromny wysiłek naszej firmy na tym się nie kończy, stale podnosząc jakość i udoskonalając konstrukcję naszych systemów ostrzących.

Wygoda i jakość ostrzałek „Kazak” zostały wysoko ocenione przez użytkowników z Ukrainy, Rosji, Kazachstanu, Izraela, Litwy, Niemiec, Polski, Szwajcarii, Irlandii, USA i Tajwanu.